Pavasario kanonas

Švenčiant gimnazijos 100 – ąjį gimtadienį, vienas iš renginių buvo Pavasario kanonas. Jis vyko jau 24 –ąjį kartą.

Džiugu, kad šis renginys skatina sugrįžti buvusius dalyvius bei buvusius mokinius ir suteikia galimybę dalintis savo kūryba, muzikos garsais ir dabartinius gimnazistus.

Nuoširdžiai dėkojame šio kanono dalyviams: Juozapui Bernatoniui, Ihs1, Gabrielei Mordusaitei, IIhs, Urtei Valentinavičiūtei, IIKTU, Kamilei Urulevičiūtei, IIIbm-hs, Almai Nasevičiūtei, IVft-hs, Reginai Demjanovienei, mokytojui Česlovui Kriščiūnui ir grupei „Čiutyta“, Laurynui Maciulevičiui, Mingaudei Zujūtei, Lukui Čėsnai ir jo draugams, Gediminui Ivaškevičiui, Aušrai Grigonienei, Aušrinei Simonaitytei iš Žiežmarių gimnazijos, Simonui Šleiniui iš Rumšiškių A.Baranausko gimnazijos bei renginio vedėjai Liepai Staninaitei, II KTU.

Iki prasmingų, turiningų akimirkų 25 – ajame kanone.

Gimnazijos mokinių prezidentūros vardu Ona Jodonytė

Rugilės Brazionytės, I KTU, ir Gabijos Lepševičiūtės, II a, fotografijos