Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Netradicinė biologijos pamoka - fotosintezė

Gegužės 24 dieną III hs1 ir III hs2 klasės mokiniai kartu su biologijos mokytoja Rasa Pečiulionyte vyko į Kauno VII fortą. VII forte mokiniai turėjo įdomią bei linksmą pamoką „Fotosintezė“, kurią vedė jauna, linksma bei veikli studentė. Kauno VII fortas skelbia, kad mokslas gali būti įdomus. Tai nusprendė patikrinti ir mūsų gimnazijos mokiniai. Pamokos metu plačiau aptarėme fotosintezės reakcijas, jos naudą ir sąlygas, norint vykti šiam procesui. Mokiniai gautas žinias įtvirtino atlikdami bandymus. Norėdami atlikti bandymus, pirmiausia turėjome susipažinti su laboratorijos taisyklėmis. Bandymų metu galėjome dirbti kaip tikri mokslininkai, nes turėjome visas reikiamas priemones sklandžiam ir praktiškam darbui. Su laborantės, jaunosios studentės bei mokytojos pagalba pagaminome dumblius ir iš špinatų išskyrėme fotosintezei būtina pigmentą, chlorofilą, bei stebėjome, kaip vyksta fotosintezės reakcija. Šios pamokos metu mes sužinojome, prisiminėme ir įtvirtinome biologijos ir chemijos žinias, reikalingas gyvenime. Jaunieji mokslininkai pamokos metu nenuobodžiavo ir susikaupę atliko duotas užduotis, kurios įtraukė mokinius, norinčius pamatyti galutinį bandymo rezultatą. Laikas laboratorijoje neprailgo, nes kai yra įdomu, nėra kada nuobodžiauti. Mokiniai dėkojo biologijos mokytojai už naudingą informaciją ir galimybę pasijusti tikriems mokslininkams. Juk tokių pamokų metu mokiniai gauna daugiau įspūdžių ir patirties tolimesniam gyvenimui.

 

1 2 3 4

 

Dovilė Petkevičiūtė, III ft-hs  

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugpjūtis 2023
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 73 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1229
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4864993
http://1rxpills.com/