Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

23 laidos (1961 m.) mokinių susitikimas

Picture_109

 

 

Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazijoje jau dešimtą kartą buvo organizuojamas prieš 50 metų mūsų mokyklą baigusių abiturientų susitikimas.  Labai džiaugiamės, kad atvyko 23 buvę mūsų mokyklos mokiniai, kurie pasidalijo savo gyvenimiška patirtimi, pabendravo, suteikė įkvėpimo ir pasitikėjimo savimi šiais mokslo metais baigusiems abiturientams. Dalyvavo abiturientų auklėtojai R. Žvirblienė, V. Stonys.

Rita Tadarauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 182 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1301
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5237804
http://1rxpills.com/