Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

„Mokausi būti vairuotoju“

Neformaliojo vaikų švietimo programa „Mokausi būti vairuotoju“ Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje sėkmingai startavo nuo 2023 metų pradžios. Programoje dalyvauja daugiau nei 50 mokinių iš Kaišiadorių rajono savivaldybės.

Saugaus eismo paskaitose kartu su vairavimo instruktoriais ir mokytojais, eismo psichologais, pirmosios pagalbos gydytojais, policijos pareigūnais, motociklų sporto entuziastais gilinome saugaus eismo teorijos žinias, kurias įtvirtinome praktiškai spręsdami kelių eismo taisyklių testus.

2023 m. vasario – gegužės mėnesiais neformaliojo vaikų švietimo programos „Mokausi būti vairuotoju“ nariai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose.

Vasario mėn. lankėmės UAB „Vilko kartodrome“. Susipažinome su kartingo vairavimo pagrindais, kartingų technika bei saugaus greičio pasirinkimo svarba. Užsiėmimo metu įgytas žinias praktiškai pritaikėme vairuodami kartingus.

Gegužės mėn. būrelio dalyviai vyko į UAB „ARV-Auto autodromą. Uždarame autodrome, kuriame įrengtas gatvių infrastruktūros tinklas, ugdėme pirmuosius automobilio vairavimo įgūdžius. Mokėmės pirmumo kelio ženklų, atlikome manevravimo pratimus, mokėmės taisyklingo judėjimo juostose ir sankryžose.

Pažinome fizikos dėsnius slidžios dangos trasoje, kurioje kelio dangos trinties koeficientas prilygsta ledui ir dinaminės plokštės pagalba sukuriama slystančio automobilio valdymo situacija.

Rudenį – naujaisiais mokslo metais – tęsime programos „Mokausi būti vairuotoju“ mokymąsi. Kaišiadorių rajono savivaldybėje ugdysime saugaus elgesio kelyje kompetencijas teorijos paskaitose ir žinias pritaikysime praktiniuose užsiėmimuose.

Linkime Jums sėkmingų likusių mokslo metų, šiltos vasaros, o programos dalyvių laukiame kitais mokslo metais.

 

1 2 3 4

 

UAB „ARV-Auto“ 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugpjūtis 2023
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 98 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1229
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4865075
http://1rxpills.com/