Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Kūrybinė stovykla Darsūniškyje

Ketinome išbandyti įvairius amatus. Pirmasis užsiėmimas – molio lipdymas. Kiekvienas bandėme užčiuopti menininko gyslelę ir sugalvoti ką nors originalaus. Išaiškėjo,kad nors ir esame tiksliukai, bet fantazijos tikrai turime. Po sunkaus kūrybinio proceso laukė pramogos – kas norėjo žaidė tinklinį,  kas tiesiog tyrinėjo aplinką ir rinko raustančias žemuoges. Papramogavę sulaukėme skanios vakarienės, tačiau ją pavalgyti lauke sutrukdė vasariškas lietus, kuris mūsų neišgąsdino. Nurimus lietaus lašeliams susirinkome prie laužo, pasidalinome komandomis ir lėkėme žaisti žaidimų, kurie atskleidė mūsų vieningumą, apsukrumą ir vikrumą. Rungtys buvo pačios įvairiausios, todėl turėjome būti labai kūrybingi. Vienos komandos laimėtojos nebuvo, nes visi palaikėme vieni kitus. Sutemus, sėdome prie laužo, prisiminėme šiltas akimirkas, dainavome dainas,  bendravome. Ištvermingiausieji liko prie laužo, o kiti nuėjo pailsėti po įspūdžių kupinos dienos.

Išaušus rytui visus žadino kvapnūs pusryčiai, po kurių laukė pynimas iš vytelių. Savo rankomis sukūrėme dailias pieštukines, mažus krepšelius. Tai amatas, kuriam reikia daug kantrybės ir atidumo. Po pietų laukė stovyklos užbaigimas: įvairios nominacijos, padėkos tėveliams, siurprizai, palinkėjimai vasarai. Auklėtojos taip pat laukė staigmena – padovanojome jai savo klasės akimirkų dėlionę, kuri primins mus, šėliojančius ir rimtus, besimokančius ir pramogaujančius. Visi pažadėjome tęsti tradiciją – baigti mokslo metus Darsūniškyje. Už pagalbą organizuojant stovyklą dėkojame auklėtojai Jūratei, mamytėms Daivai ir Neringai bei tėveliams Albinui ir Dariui.

 Rimvilė, 2fg1 klasė

Kūrybinė stovykla Darsūniškyje

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 221 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223344
http://1rxpills.com/