Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Paminėta poeto Just.Marcinkevičiaus gimimo diena

Patys gražiausi ir tikriausi dalykai nutinka, kai daromi iš širdies. Taip nutiko ir tada, kovo 10-ąją, kai prieš ilgąjį savaitgalį, minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, prisiminėme garbųjį lietuvių poetą Justiną Marcinkevičių, kuris tądien būtų šventęs savo 81-ąjį gimtadienį. Poeto tekstų skaitymo idėja kilo lietuvių kalbos mokytojoms Jūratei ir Živilei. Sulaukėme bib-liotekininkės Reginos, kitų lituanisčių palaikymo. Nutarėme kukliai pakviesti tuos, kas neabejingas Poeto kūrybai.

Skambėjo muzika, dainos, liejosi posmai, - lengvai, ramiai, iš širdies... Taip, kad tokius poezijos skaitymus kilo mintis rengti kasmet kovo 10-ąją, didžiojo poeto Justino Marcinkevičiaus gimimo dieną. Poeto, kurio poezijos žodis augina, moko, ugdo. Ypač dabar, visuotinės moralinės krizės metu.

 Lietuvių kalbos mokytoja Živilė Kursevičienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 231 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223424
http://1rxpills.com/