Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Karaoke vakaras

Lapkričio 26 d. mūsų mokykloje nugriaudėjo griausmingasis „Karaoke vakaras”, kuriame sulaukėme ne tik daug dalyvių, bet taip pat ir žiūrovų: salė buvo pilnut pilnutėlė. Atsiliepimų apie renginį buvo daug ir įvairiausių, tačiau koks renginys be kritikos... Visada yra kur tobulėti, todėl su šypsenomis priimame kritiką ir bandome taisyti klaidas.

Dalyvių buvo daug ir įvairiausių: dauguma dainavo duetais, kiti trise ar keturiese, tačiau labiausiai nustebino mokytojos A.Tamulevičienės auklėtiniai 1fg1 klasė su draugais. Vienintelė klasė, kuri nepabūgo scenos ir parodė, ką moka. Deja, komisijos sprendimu į antrąjį turą jie nepateko.

Daug atgarsių sulaukė ir vedėjai: Nataša ir Vyciokas, kurie įsitaisę ant „sofkutės” stebėjo renginį. Garbingoji komisija sprendė, kas turi patekti į antrąjį etapą bei laimėti. Džiaugiamės, kad mums noriai pagelbėjo pavaduotoja Danutė Nanartavičienė.

Tikimės, kad šis renginys įvyks ir kitais metais ir bus daug norinčių parodyti savo talentą.

Štai renginio rezultatai:

1- os VIETOS ABSOLIUTŪS NUGALĖTOJAI

Audronė Šalnaitė (3sv1), Laura Karvelytė (3sv1), Jonė Rimavičiūtė (1fg1), Edmundas Stanislauskas (3ft);

Nominacija „ŠMAIKŠČIAUSI“

Skirmantas Lisauskas (4sv2), Mantas Kinderis (4sv2);

Nominacija „DAININGIAUSI“

Rūta Raciūtė (V.Giržado pagr. mokykla), Iveta Vištorskytė (2fg1);

Nominacija „ARTISTIŠKIAUSI“

Erikas Stančikas (2fg1), Paulius Stašaitis (4st3), Donatas Janavičius (3sv1), Martynas Lekavičius (4st2), Eimantas Sladkevičius (2f1);

Nominacija „SALĖS BALSAS“

Rokas Staknevičius (2fg1), Erikas Stančikas, Iveta Vištorskytė, Rūta Raciūtė (V.Giržado pagr. mokykla)

Sveikiname!

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugpjūtis 2023
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 102 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1229
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4865476
http://1rxpills.com/