(Ne)vaikiškai apie spektaklį

alytuje alytus1

Gimnazijos trečiokai apsilankė Alytuje ir miesto teatre žiūrėjo spektaklį intriguojančiu pavadinimu „(Ne)vaikiški žaidimai“. Jaunimui skirtas spektaklis, aštri socialinė drama, išryškinanti šiuolaikinės Lietuvos aktualijas, gvildena ir tėvų-vaikų santykių, ir jaunimo tarpusavio bendravimo problematiką. Tai gana realistinė šiuolaikinės šeimos, gyvenančios ne pagal visiems priimtinus standartus, karikatūra. Štai kokie įspūdžiai po spektaklio: „Buvau priblokšta spektaklio tikrumo – realios mūsų vartojamos kalbos ir problemų, kurias matyti štai taip, priešais save, buvo tarsi dūris į nugarą. Nustebino“, „Spektaklis sukrėtė, nes yra netradicinis. Jis mane paliko „be žodžių“ ir privertė susimąstyti. Rekomenduoju!“, „Spektaklis paliko ilgalaikį įspūdį ir mintyse vietos jį „suvirškinti“.

Refleksija po spektaklio tokia: nė vienas nenorėtume gyventi tokioje šeimoje, kokią matėme scenoje (amoralią, tinginčią dirbti, neauklėjančią vaikų) ir džiaugiamės, kad gyvename gražiose, mylinčiose šeimose.

„Rašaluotų pirštų“ trečiokės korespondentės

Gegužė 2024