Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

(Ne)vaikiškai apie spektaklį

alytuje alytus1

Gimnazijos trečiokai apsilankė Alytuje ir miesto teatre žiūrėjo spektaklį intriguojančiu pavadinimu „(Ne)vaikiški žaidimai“. Jaunimui skirtas spektaklis, aštri socialinė drama, išryškinanti šiuolaikinės Lietuvos aktualijas, gvildena ir tėvų-vaikų santykių, ir jaunimo tarpusavio bendravimo problematiką. Tai gana realistinė šiuolaikinės šeimos, gyvenančios ne pagal visiems priimtinus standartus, karikatūra. Štai kokie įspūdžiai po spektaklio: „Buvau priblokšta spektaklio tikrumo – realios mūsų vartojamos kalbos ir problemų, kurias matyti štai taip, priešais save, buvo tarsi dūris į nugarą. Nustebino“, „Spektaklis sukrėtė, nes yra netradicinis. Jis mane paliko „be žodžių“ ir privertė susimąstyti. Rekomenduoju!“, „Spektaklis paliko ilgalaikį įspūdį ir mintyse vietos jį „suvirškinti“.

 

Refleksija po spektaklio tokia: nė vienas nenorėtume gyventi tokioje šeimoje, kokią matėme scenoje (amoralią, tinginčią dirbti, neauklėjančią vaikų) ir džiaugiamės, kad gyvename gražiose, mylinčiose šeimose.

 

 „Rašaluotų pirštų“ trečiokės korespondentės 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Birželis 2022
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 67 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
988
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4947231
http://1rxpills.com/