Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Rudens kanonas

rudend kanonas„Kanonas“ jau tapo tradiciniu renginiu, į kurį suplaukia vis daugiau ir daugiau žmonių. Kodėl jis mus taip traukia? Atsakymas akivaizdus. Šiame renginyje gali save išreikšti visi, kurie turi ką pasakyti, o mums, žiūrovams, suteikiama galimybė tai išgirsti.

Didžiulę gėrio saują mums padovanojo šių metų spalio 15 dieną įvykęs mokytojos L. Vinevičienės, garso režisieriaus E. Grajausko, direktoriaus S.Berniko ir gimnazistų komandos: Ginto, Kęstučio ir Roko surengtas „Rudens Kanonas“. Čežantys lapai po kojomis, senovinio kambarėlio vaizdas prieš akis, atskleidžiantis šio vakaro subtilumą, šilta arbata ir Justino Marcinkevičiaus eilės sukūrė tokią jaukią atmosferą, kad galėjome jaustis kaip namuose. Turbūt ne veltui į šią vietą susirinko tiek daug atlikėjų iš įvairių Lietuvos kampelių: Molėtų, Vilniaus, Kauno ir, žinoma, Kaišiadorių. Renginio dalyviai mus apdovanojo muzika, kylančia iš sielos gelmių, kuri sužavėjo visus klausytojus. „Kanone“ pasirodė ir mūsų gimnazistai. Kas galėjo pagalvoti, jog gimnazijos koridoriais vaikšto tiek daug talentingų mokinių! Taip pat galėjome pasidžiaugti ir mokytojo Česlovo Kriščiūno bei vieno iš tėvelių Raimondo Zablocko atliktais brandžiais kūriniais. Vakarą vedę Gintas ir Rokas buvo lyg tiltas, jungęs visus, esančius šioje muzikos ir žodžio šventėje. Tikriausiai todėl mes visi pasijautėme jos dalimi.

Džiugu, jog yra toks renginys, kuriame mus supantys talentingi žmonės gali pasidalinti savo kūryba. Ir tikimės, jog jis vyks vėl ir vėl, ir čia sugužės dar daugiau žmonių, pasiilgusių muzikos ir poezijos. Juk „Rudens Kanonas“ tai atgaiva mūsų sieloms.

Gintarė M., 4st1

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 138 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5217978
http://1rxpills.com/