Gimnazijoje – teatro „No Shoes“ („Be batų“) pasirodymas

20211029 115451Aktų salėje prieš pat atostogas ketvirtokai žiūrėjo spektaklį „Dulkėti veidrodžiai“. Tai jauno aktoriaus Raimondo Klezio debiutinė pjesė vienam aktoriui, režisuotame Ievos Jackevičiūtės mono spektaklyje jis pats ir atlieka pagrindinį vaidmenį, spektaklyje pristatoma per dešimt vaidmenų.

Pjesėje atskleidžiama nemeilės tema. Gausu autobiografinių motyvų, kuriais remdamasis autorius pasakoja apie provincijoje gyvenančių jaunų žmonių mėginimą pabėgti nuo monotoniškos rutinos, beprasmybės vartojant kvaišalus bei skaudžias pasekmes.

Į spektaklio veiksmą buvo įtraukti ir moksleiviai. Po renginio vyko diskusija, kurioje labai noriai dalyvavo mūsų abiturientai. Spektaklio tema verčia giliau pamąstyti ir įsigilinti į net visai šalia mūsų esančių žmonių gyvenimą.

Informacijos centras-biblioteka

Dabar svetainėje 596 svečiai (-ių) ir vienas narys