Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Projektas „Drąsinkime ateitį“

 drasinkime ateit

Mūsų gimnazija šiame projekte dalyvauja nuo 2006 metų. Gimnazijos garbės galeriją sudaro KTU Cheminės technologijos fakulteto doktorantas Irmantas Barauskas, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas Rimantas Baumilas, farmacininkas, farmakologijos mokslų daktaras Kęstutis Čereška, biologė, biologijos mokslų daktarė Virginija Dobrovolskytė – Podėnienė, Užsienio reikalų ministerijos darbuotoja, diplomatė Violeta Gaižauskaitė, geografijos mokslų daktaras Arūnas Galkus, Abromiškių reabilitacijos ligoninės direktorius Vitalijus Glamba, mokslininkas, imunologijos mokslų daktaras Gediminas Greičius, KTU Elektros ir valdymo inžinerijos fakulteto prodekanas Saulius Gudžius, istorikas, knygų apie rajoną autorius, muziejininkas Rolandas Gustaitis, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Kęstutis Lančinskas, LVA prorektorius plėtrai, agrarinių mokslų daktaras Raimundas Mockeliūnas, VU dėstytojas, filologas, vertėjas Lionginas Pažūsis, politologas, žurnalistas, radijo laidų vedėjas Aurimas Perednis, valstybinio Jaunimo teatro aktorius Vidas Petkevičius, gydytojas, medicinos mokslų daktaras Kęstutis Saniukas, KTU maisto produktų technologijos katedros profesorius Rimantas Venskutonis, istorikė, humanitarinių mokslų daktarė Vilma Žaltauskaitė.

Tai nuostabūs žmonės, buvę mūsų gimnazijos mokiniai, kurie noriai atvyksta į gimnaziją, dalyvauja pamokose, susitikimuose, bendrauja su jaunimu, pasakoja apie savo darbą, pasiekimus. Kviečia mokinius į savo darbovietes, pristato ir supažindina su įvairių profesijų veikla. Projekto senbuviai, daugiausia priėmę mokinių delegacijų, Raimundas Mockeliūnas, Rimantas Venskutonis, Rimantas Baumilas. Nepamirštamos mokinių kelionės buvo į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, į Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą stebėti teismų procesų, į valstybinį Jaunimo teatrą susipažinti su aktoriaus darbu ir kasdienybe. Ilgam prisiminsime kelionę į Užsienio reikalų ministeriją, kur susitikome su mūsų mokyklos mokiniais Violeta Gaižauskaite, Antanu Valioniu.

Esame labai laimingi, kad mus supa tokie žmonės – asmenybės, kurie labai myli savo darbą, didžiuojasi savo profesija, nuoširdžiai bendrauja su jaunąja karta ir noriai grįžta į savo mokyklą. Kol turėsime tokių entuziastų, tol šis projektas gyvuos. Laukiame naujų susitikimų.

Informacijos centro – bibliotekos vedėja Rita Tadarauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gruodis 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 23 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
59
Straipsniai
608
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
3585601
http://1rxpills.com/