Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

GIMNAZISTAI IŠBANDĖ JĖGAS DAŽASVYDŽIO KOVOJE

dazasvydisGegužės 13 dieną Strošiūnų šile vyko dažasvydžio turnyras, kuriame dalyvavo 1A, 1FG2, 2FG2 ir ketvirtų klasių gimnazistai. Dažasvydyje mūsų gimnazistai dalyvauja jau antrą kartą. Ši įdomi ir sportiška veikla, kuri reikalauja greitos reakcijos, ištvermės, bendrų komandos veiksmų, bendravimas ir rungtyniavimas prieš Kaišiadorių policijos komisariato pareigūnus, buvimas gamtoje – tai puiki galimybė pažinti vieniems kitus, pabendrauti neformalioje aplinkoje, pakalbėti su pareigūnais apie jaunimui rūpimas temas, pareigūno profesiją, šio darbo subtilybes.

Labai smagu buvo stebėti, kaip policijos pareigūnai ruošiasi Dažasvydžio turnyrui prieš mūsų ketvirtų klasių gimnazistus. Komisariato komandoje rungtyniavo viešosios tvarkos skyriaus prevencijos poskyrio viršininkas Rolandas Dačkus, kuris po kelių rungčių sakė, kad turnyro priešininkai ketvirtų klasių gimnazistai labai rimti varžovai, ir kelis turnyrus policininkai pralaimėjo.

Smagu, kad ketvirtų gimnazijos klasių kuratorė Romualda Kairevičienė jau antrą kartą noriai dalyvauja su savo gimnazistais Dažasvydžio veikloje. Mokytoja Rasa Suslavičienė taip skubėjo palaikyti savo auklėjamosios klasės turnyre, kad supainiojo dešinę pusę su kaire, dėl to šile ir pasiklydo, bet, laimei, viskas baigėsi gerai. Dažasvydį pristatė Kauno „Legionas“ ir „X fortas“. Smagu buvo girdėti jų gražius atsiliepimus apie mūsų gimnazistus.

Socialinė pedagogė Rasa Balčiūnienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 173 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223367
http://1rxpills.com/