Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Akcija "Nuo rytojaus be tabako"

 

   Šių metų gegužės 31 dieną gimnazijoje vyko akcija „Nuo rytojaus be tabako“. Joje dalyvavo gimnazijos mokiniai - savanoriai, kurie visą dieną dalino kalendoriukus, pieštukus, ženkliukus su antirūkymo simbolika, keitė cigaretes į saldainius. Dailės mokytojos A.Ostašenkovienės mokinių dailės darbai prieš rūkymą tapo plakatais, kuriuos išspausdino spaustuvė „Printėja“. Kiti mokinių darbai papuošė gimnazijos informacinius stendus. Juose atsispindėjo gimnazijos psichologės tyrimo rezultatai apie gimnazistų požiūrį į rūkymą,  statistika, informacija apie rūkymo žalą, skausmingas jo pasekmes.                   

   1a gimnazistų klasė su auklėtoja R. Suslavičiene važiavo į Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto Anatomijos instituto muziejų, kuriame gimnazistai galėjo pamatyti tikrus ilgai rūkiusio žmogaus plaučius ir juos palyginti su sveikais plaučiais. Tai sukrečianti ir naudinga akcija mokiniams, galinti padėti norintiems mesti rūkyti.

     Ruošiant šią akciją daug padėjo gimnazijos specialistai. Fizinių, gamtos ir socialinių mokslų skyriaus vedėja J .Morkūnaitė labai nuoširdžiai talkino geromis idėjomis ir maketuojant plakatus. Patarimais ir geromis mintimis pasidalino kalbų ir pagalbos skyriaus vedėja L. Meilutienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Bradulskienė, bibliotekos vedėja R. Tadarauskienė, 3- čių gimnazijos klasių kuratorė G. Erlickienė.

    Džiaugiamės  užsimezgusia draugyste su Kaišiadorių rajono policijos komisariato viešosios tvarkos skyriaus prevencijos poskyrio viršininku R. Dačkumi ir to paties poskyrio vyresniąja specialiste I. Budrikiene, kurie mielai sutiko pabendrauti su gimnazistais, atsakyti į jiems rūpimus klausimus, papasakoti apie administracinio poveikio priemones taikomas rūkantiems nepilnamečiams ir pilnamečiams, rūkantiems neleistinose vietose ar perkantiems cigaretes nepilnamečiams draugams.

    Ir pasiruošimas akcijai, ir pati akcija parodė, kad cigarečių rūkymo problema labai aktuali ir skausminga mums visiems, nes rūko mūsų vaikai. Supratome, kad tokios dienos be tabako turi tapti tradicija gimnazijoje po truputį įtraukiant ir miesto bendruomenę.

   Nuoširdžiai dėkojame Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos  Švietimo, kultūros, sporto ir socialinių reikalų departamento darbuotojams, kurie prisidėjo, kad ši akcija būtų tokia prasminga.


Socialinė pedagogė Rasa Balčiūnienė

 

KAIŠIADORIŲ RAJONO ALGIRDO BRAZAUSKO GIMNAZIJOS AKCIJA                             „NUO RYTOJAUS BE TABAKO”

RENGINIŲ KALENDORIUS

Balandis 2023
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 74 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
1137
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4564060
http://1rxpills.com/