Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Lietuvos Respublikos Konstitucijos diena Kaišiadorių rajono apylinkės teisme

DSCF1970DSCF1982Spalio 25-ąją minima Lietuvos Respublikos Konstitucijos diena. Ta proga mūsų gimnazistai turėjo galimybę apsilankyti Kaišiadorių rajono apylinkės teisme ir dalyvauti renginyje „Ką aš žinau apie teismus ir teisėjus“.

Pirmiausia mus pasitiko Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjų padėjėjos Vidmantė Bartašienė, Margarita Stankevičiūtė ir Diana Malčiauskaitė. Jos supažindino su Lietuvos teismų sistema, teismo veikla, teisėjų skiriamaisiais ženklais - mantija ir ženklu su Lietuvos valstybės herbu - bei paaiškino reikalavimus, kurie yra keliami asmenims, norintiems tapti teisėjais.

Po pranešimų mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias viktorinoje  „Ką aš žinau apie teismus ir teisėjus?“ Daugiausiai teisingų atsakymų pažymėjo Rasa Miliukaitė (IIfg), Paulina Balnytė (IIfg), Agota Valančiūtė (IIhs), Urtė Petronytė (IIfg) ir Girdenė Kasparaitė (IIfg). Šios mokinės ir visi dalyvavę viktorinoje buvo apdovanoti.

Po rimtosios dalies buvo surengta ekskursija po teismo patalpas. Lankėmės raštinėje, laikino sulaikymo patalpoje, teisėjų kabinetuose, ten dar turėjome galimybę pabendrauti su teisėjais, artimiau susipažinti su jų darbu.

Istorijos mokytoja Ona Jodonytė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 78 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5217779
http://1rxpills.com/