Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

ANYKŠČIŲ ŠILELIS

Gegužės 25 d. gimnazijos draugiškiausi mokiniai pajudėjo Anykščių miesto link. Miesto centre susitikę su gide Kristina važiavome pamatyti pirmojo lankytino objekto – Šventųjų ąžuolų, gidės paraginti sukome  ratus aplink šiuos gražuolius, kad išsipildytų mūsų norai – juk šie ąžuolai, pasirodo, dar yra ir stebuklingi. Viešėdami Anykščiuose, negalėjome nenusifotografuoti prie galingojo Puntuko akmens. Užlipome į medžių lajų taką, kuris yra 300 metrų ilgio  ir grožėjomės poeto Antano Baranausko aprašytais šilelio vaizdais. Aplankėme aukščiausią Lietuvoje Šv. Mato neogotikinę bažnyčią, galėjome pasikelti  į bažnyčios bokšte įrengtą apžvalgos aikštelę - apžvelgti Šventosios upės slėnius, nuostabius kraštovaizdžius. Į namus grįžome pavargę, bet maloniai nusiteikę.

 


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/Anyksciai/

Socialinė pedagogė Giedrė Danilovienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 103 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5227364
http://1rxpills.com/