MUMS SVARBUS KIEKVIENAS, ESANTIS ŠALIA

Jau penktą  kartą mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja „Maisto banko“ akcijoje ir padeda surinkti maistą nepasiturinčiai gyvenantiems žmonėms. Negailėdami savo brangaus laiko  gimnazijos savanoriai aktyviai pasitiko „Norfos“ prekybos centro lankytojus su skrajutėmis, prašydami paaukoti negendančių maisto produktų skurstantiems žmonėms. Dvylika neįgaliųjų sąjungos narių ir dešimt  mūsų gimnazijos mokinių padėjo surinkti 564 vnt. maisto produktų iš 281 aukojusio žmogaus.

Dėkojame už prasmingą ir nuoširdų darbą dalyvaujant „Maisto banko“ akcijoje šiems mokiniams: Andželikai Atkočiūnaitei (I f), Eimantui Ivoškai (I f), Kornelijai Stanislauskaitei (I fg), Augustinui Pilkiui (I fg),  Teresei Bernatonytei (I fg),  Raimondai Cikanauskaitei (II a),  Ingridai  Ališauskaitei (II a), Monikai Graželytei (II a),  Karolinai Petruškevičiūtei (II b), Aurimui Makarevičiui (II b).

DSCF9927 DSCF9928 DSCF9929 DSCF9930

Socialinė pedagogė Giedrė Danilovienė