Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

„Moksleivių diena“ VDU

evk00729Sausio 15 dieną III - IV klasių gimnazistai dalyvavo VDU organizuotame  renginyje „Moksleivių diena“. Turėjome galimybę dalyvauti paskaitose, išgirsti daug įdomių faktų, sėkmės istorijų. Apsilankėme „Eksperimentų oazėje“, kur buvo demonstruojami įvairūs eksperimentai,  išradimai. Fakultetų mugėje susipažinome su priėmimo į universitetą aktualijomis, visomis VDU siūlomomis studijų programomis, studijų aplinka ir sąlygomis. Visi norintys galėjo pasitikrinti savo gebėjimus – atliko specialų anglų kalbos bendrųjų pasiekimų testą. Atvykę mokytojai dalyvavo praktiniame seminare „Prezentavimo įgūdžiai ir žodžio galia“, kurį vedė ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė doc. Rita Bendaravičienė. 


Dorinio ugdymo mokytoja Janina Kuliešienė 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 183 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223371
http://1rxpills.com/