Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Kauno Antano Smetonos gimnazijoje

Kauno Antano Smetonos gimnazijoje įvyko respublikinė mokytojų ir mokinių konferencija „Ne ilgos kalbos ir derybos, o veiksmas turi trykšti iš jaunimo tarpo“, skirta Prezidento Antano Smetonos 140-osioms gimimo metinėms paminėti. Konferencijoje dalyvavo mūsų gimnazistai, direktorius S.Bernikas ir istorijos mokytoja A.Mitkuvienė. Pranešimus skaitė mūsų gimnazistai: Meida Šablavinskaitė, Gintarė Janauskaitė, Simona Taraškevičiūtė, Domantas Jackevičius.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/smetonos_gimnazija/

Bibliotekos vedėja Rita Tadarauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 168 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223362
http://1rxpills.com/