Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Mokinių ir mokytojų santykiai: kaip juos pagerinti?

Šiuo klausimu mokytojų metodinė taryba ir mokinių prezidentūra 2014 metais diskutavo jau du kartus (2014-04-08; 2014-04-29). Susitikimų metu susitarta dėl diskusijos taisyklių, dirbant grupėse, identifikuotos mokinių ir mokytojų bendradarbiavimo problemos ir galimos bendradarbiavimo gerinimo kryptys. Balandžio 8 dieną aktualiausia pripažinta mokytojų (taip pat ir mokinių) dalyvavimo renginiuose problema. Ši problema detaliau aptarta balandžio 8 ir 29 dienomis. 2014 m. balandžio 29 dieną susitarta, kad mokinių ir mokytojų apskritojo stalo diskusijas tikslinga organizuoti vieną kartą per mėnesį. Tęstinės diskusijos dalyviai taip pat nutarė, kad tikslinga į diskusiją pakviesti ne tik mokinių prezidentūros ir mokytojų metodinės tarybos narius, bet ir pageidaujančius diskusijoje dalyvauti mokytojus bei mokinius.

Trečioji mokinių ir mokytojų diskusijų popietė vyks 2014 m. gegužės 14 d. (trečiadienį) po 7 pamokų informacijos centre – bibliotekoje. Diskusijos metu tikimasi galutinai susitarti, kokių veiksmų (priemonių) tikslinga imtis siekiant geresnio mokinių ir mokytojų bendradarbiavimo, susitarti dėl kitos mokytojų ir mokinių tarpusavio santykių problemos gilesnio aptarimo siekiant priimti abiem pusėms priimtinus susitarimus.

Diskusijų moderatorius (vedėjas) gimnazijos direktorius Stanislavas Bernikas

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 65 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1299
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5231576
http://1rxpills.com/