Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Tinklinio turnyras „Ruduo 2013“

Š.m lapkričio 12, 19 ir 26 d. Vievio gimnazijoje vyko merginų tinklinio turnyras „Ruduo 2013“, kuriame dalyvavo aštuonios merginų tinklinio komandos: Trakų, Elektrėnų, Žiežmarių, Kruonio, Vievio (I-a ir II-a), mūsų  gimnazijos ir Paluknio vidurinė mokykla. Po įnirtingos kovos mūsų gimnazijos merginų komanda iškovojo III vietą. Pirmą vietą laimėjo Vievio gimnazijos komanda, II - Paluknio vidurinės mokyklos komanda.

Mūsų gimnazijos komandoje žaidė Elžbieta Liutkevičiūtė, IIf, Augustė Barzdaitė, IIf, Rugilė Grendaitė, IIhs, Emilija Šermukšnytė, IIIbm-hs, Karolina Černiauskaitė, IIIbm-hs, Karolina Tkačiovaitė, IVft1, Dovilė Divonytė, IVft1, Greta Zelenkauskaitė, IVft1, Gintautė Plentaitė, IIf, Justina Gerbutavičiūtė, IIIbm1. Elžbieta Liutkevičiūtė išrinkta naudingiausia mūsų komandos  žaidėja. Sveikiname merginas!

Į finalines varžybas kartu vyko ir mūsų gimnazijos palaikymo komandos šokėjos, kurios visų varžybų pertraukų metu linksmino žiūrovus. Dėkojame mūsų žaviosioms šokėjoms Gabrielei Lisauskaitei, Gabijai Raudeliūnaitei, Nedai Daukintytei, Viktorijai Dagilytei, Laurai Daunytei, Miglei Narkevičiūtei, Justei Saikauskaitei, Veronikai Urbonaitei.

 

Kūno kultūros mokytoja Laimutė Kursevičienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 170 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5217975
http://1rxpills.com/