Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Pavasario kanono akimirkos

 

Balandžio 5-tąją dieną, bandydamas jaukia atmosfera ir gražiomis dainomis prisišaukti šiltesnes pavasario dienas, gimnazijos radijas „9 banga“ pakvietė visus į dainuojamosios poezijos vakarą „Pavasario kanonas“. Jis vyko itin netradicinėje vietoje – mažojoje sporto salėje. Sulaukėme svečių iš Kauno ir net iš sostinės Vilniaus! O koks gi kanonas be mūsų dabartinių ar buvusių gimnazistų ir mokytojų? Tą vakarą koncertavo visas būrys šaunių atlikėjų: Paulina Pilkytė, Aistė Rakauskaitė, Karolis Alekna, Laurynas Rudis, Jonė Rimavičiūtė, Meida Šablavinskaitė, Agnė ir Gabrielė Taparauskaitės, Tomas Urbanavičius, Kęstutis Vaitkevičius, Arminas Griesius, Justas Tamošiūnas, Andrius Petkevičius, Aivaras Bandžius, Mykolas Savickas, Iveta Vištorskytė, Arnas Sinkevičius, Monika Kudžmaitė, Gabija Kurauskaitė, Arnas Bandžius, Rokas Staknevičius bei mokytojai Eginas Grajauskas ir Česlovas Kriščiūnas.

 
CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/kanonas_rudens_2013/

Radijo „9 banga“ žurnalistė Vidmantė Skarakodaitė.

Nuotraukos autorės

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 78 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1299
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5232369
http://1rxpills.com/