Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Renginiai

Susitikimas su Nerijumi Cibulsku

 

Kovo 21-ąją mūsų miesto bibliotekoje vyko poezijos dienai skirtas renginys. Buvo pristatoma mūsų mokyklą prieš 7 metus baigusio ir savo eilėraščius į vieną ryšulį sudėjusio Nerijaus Cibulsko poezijos knyga „Nutrinami“. Jaunas kūrėjas neužmiršo savo šaknų ir savo pirmosios knygos, kurios tikrai nepavadintume prisvilusiu blynu, nes ją redagavo garsus poetas Aidas Marčėnas, pristatyti grįžo būtent į gimtuosius Kaišiadoris. Renginio metu kompromituojančias ištraukas iš seniai seniai kurtų eilėraščių perskaitė renginio vedėjai Aistė, Dalius ir Jonė, radijo „9 banga“ žurnalistų buvo spaudžiamas į kampą ir atsakinėjo į jam užduotus klausimus. Po renginio poezijos gerbėjai prašė Nerijaus Cibulsko autografų.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/cibulskas/

Radijo „9 banga“ žurnalistė Vidmantė Skarakodaitė, Ifg1

Nuotraukos autorės ir poeto, jumoristo Jono Katkevičiaus

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 314 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5227504
http://1rxpills.com/