Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Gimnazistai Rukloje

Gražią ir saulėtą gruodžio popietę „Jaunojo istoriko“ akademijos nariai lankėsi Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke Rukloje. Išvykoje mokiniai susipažino su karių gyvenimo sąlygomis, buitimi, dienotvarke, kai kuriais ginklais. Išmoko žygiuoti, atlikti komandas „ramiai“, „laisvai“, „kairėn“, „dešinėn“, „apsisukti“.

Dar lankėsi Ruklos pabėgėlių priėmimo centre, kurio paskirtis – apgyvendinti užsieniečius, kuriems suteiktas prieglobstis Lietuvos Respublikoje. Ten taip pat susipažino su pabėgėlių gyvenimo sąlygomis, kasdienybe ir buitimi.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/rukla_2012/

Istorijos mokytoja Ona Jodonytė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 185 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5213216
http://1rxpills.com/