Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

BJP konferencijoje

IIIft1 klasės gimnazistai Paulius Gleščinskas, Ugnė Žukauskaitė ir Vesta Navickaitė dalyvavo kasmetinėje Baltijos jūros projekto konferencijoje „Aplinkos tyrimai Baltijos jūros regione “. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre mokiniai pristatė darbą apie oro kokybės tyrimus įvairiose Kaišiadorių vietose, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, lankėsi nacionaliniame muziejuje.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/chemija/2012bjp/

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 103 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5227548
http://1rxpills.com/