Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Lietuvos suaugusiųjų švietimo savaitė „Kartų mokymasis kartu“

Mūsų gimnazijos jaunieji miško bičiuliai lapkričio 21 d. lankėsi Strošiūnų šile kartu su Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Kaišiadorių filialo nariais G.Griškaityte, S.Mikolaityte, S.Šliburiene, A.Pilkiu. Trys kartos pažindamos mišką tiesė tiltą iš praeities į dabartį: keliavo jaunuolynais, brandaus miško takais, per miško medelyną ir sėmėsi žinių iš rajono miškų urėdijos vyriausiojo miškininko Marijono Bernatavičiaus pasakojimo, ką miškas ir miškininkai išgyvena šiandien. Išvykoje susipažinome su dabartiniais miško darbais, technika ir miškininkyste prieš 50 metų. Stebėjomės selekcininkų, genetikų pasiekimais, siekiant išauginti daugiau ir kokybiškos medienos. Šaunios pamokos trijų kartų atstovams paliko neišdildomą įspūdį.

Jaunieji miško bičiuliai šiame renginyje gavo dovanų O. Lukoševičiaus knygą-albumą „Kaišiadorių kultūros paveldas“, kurią padovanojo gimnazijos informacijos centro-bibliotekos skaitytojams.

Šį nuostabų pažintinį renginį organizavo Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centras.

   087 091 088

Jaunųjų miško bičiulių grupės vadovė Loreta Motiekaitienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 186 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1301
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5235778
http://1rxpills.com/