Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Praktinis seminaras KTU

IIfg2 ir IIIft klasių mokiniai turėjo galimybę praktiškai susipažinti su chemine technologija ir inžinierija. Mokiniai pamatė, kad iš kavos vėl galima gauti miltelius, iš vieno tirpiklio medžiagą perkelti į kitą tirpiklį. Šiuolaikines technologijas ir įrengimus mums pristatė, paaiškino procesų reikšmę pramonėje, buvęs mūsų mokyklos mokinys, Dr. Irmantas Barauskas.

photo 2 photo 5 photo 52 photo_4

Laima Sabaliauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 165 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223617
http://1rxpills.com/