Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Darom 2012

 

Balandžio 20 dieną gamtos mokslų akademijos jaunieji biologai ir chemikai, jų bendraklasiai, prezidentūros atstovai kartu su mokytojomis Virginija Aleksiūniene ir Laima Sabaliauskiene dalyvavo „Darom-2012“ akcijoje - švarino aplinką Kaišiadoryse, prie Lomenos upelio. Ih1 klasės mokiniai ir biologijos mokytoja Loreta Motiekaitiene dalyvavo akcijoje ir  tvarkė  Strošiūnų mišką.

Gamtos mokslų metodinė grupė


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/biologija/darom2012/

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 166 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223622
http://1rxpills.com/