Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Gimnazistės rajoninėje konferencijoje

p1030128Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras norėdamas gilinti mokiniių sveikatos žinias, rengti ir įgyvendinti įvairius sveikatos tyrimus bei siekti mąstyti globaliai, veikti lokaliai 2012 m. balandžio 11 d. organizavo mokinių mokslinę konferenciją „Gera sveikata – ilgesnis gyvenimas“, kurioje savo atliktą tiriamąjį darbą pristatė ir IIIbm1 klasės mokinės Kristina Ratkevičiūtė ir Greta Gofmanaitė. Merginų darbas buvo išrinktas įdomiausiu. Džiaugiamės gimnazisčių pasiekimais!

Plačiau http://www.kaisiadorysvsb.lt/mokiniu-moksline-konferencija-gera-sveikata-ilgesnis-gyvenimas/#more-3464

Chemijos mokytoja Laima Sabaliauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 58 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1299
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5232271
http://1rxpills.com/