Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Baltijos jūros projekto stovykla

Jau pirmą dieną po pietų  mes buvome suskirstyti į 5 grupes ir turėjome sudaryti ekologiško miesto maketą. Tai buvo kūrybiškas darbas. Visos grupės pristatė labai įdomius maketus, o laimėjo Lauryno grupė. Vakare buvo susipažinimo vakaras, žaidimai. Supratome, kad stovyklautojai linksmi, mylintys gamtą žmonės.

Antrą dieną buvo pristatytos oikosofijos (žmogaus ir gamtos ryšio) ir upių tyrimų programos. Teko domėtis Vilnelės upės vaga, augalija, gyvūnija, pildyti BJP upių tyrimo protokolą. Oras buvo puikus, nuotaika gera. Įdomi netikėta veikla laukė ir po pietų: turėjome inscenizuoti kažkokį veiksmą (pvz. atliekų perdirbimas) ar vietą (pvz. miškas). Buvo labai smagu. Po šių mokymų turėjome per pusvalandį pasiruošti kelionei į Trakus. Manėme, kad tai bus eilinė ekskursija po Trakus, bet klydome. Nuvažiavus į Trakus mus suskirstė į dvi grupes ir kiekvienai grupei davė navigaciją, lapą su koordinatėmis ir užduotimis.  Tai buvo savotiškas lobio ieškojimas. Buvo labai įdomu. Vakarienė irgi buvo ypatinga. Kadangi buvome Trakuose, gavom spėkit ko? Ogi kibinų!

Trečioji- fenologinių (gamtos reiškinių) stebėjimų diena. Pažinti gamtą mums padėjo žymūs gamtininkai Salemonas Paltanavičius ir Algirdas Knystautas. Vakare stovyklos vadovas Vytautas pakvietė į kino vakarą. Sužinojome, kaip yra kuriami filmai apie gamtą, žiūrėjome filmą apie džiungles. Filmai buvo tikrai įdomūs, nors vienas iš žiūrovų užmigo, gal buvo labai pavargęs.

Nepastebimai atėjo ir paskutinė stovyklos diena. Kūrėme filmukus apie tai, kas būtų, jei... Per šį užsiėmimą išmokome, kad filmą ir televizorių galima pagaminti turint tik dėžę, pieštukų ir daug daug popieriaus. Pristatę filmus, pavalgę, padėkoję vieni kitiems už puikų laiką, atsisveikinome su naujais draugais ir išvykome namo...

Laurynas, Kristina, Arūnė ir Rimvilė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 173 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5223368
http://1rxpills.com/