Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

AKADEMIJOS

Šių mokslo metų naujiena – AKADEMIJOS. Tai veiklos, skirtos gilinti vieno ar kelių dalykų žinias, pasiruošti olimpiadoms ir konkursams, dalyvavimas gabiųjų akademijos organizuojamuose renginiuose ir stovyklose, susitikimai su žinomais, nusipelniusiais tam tikros srities specialistais, universitetų dėstytojais.

Mūsų mokykloje veikia 5 akademijos: lietuvių kalbos, anglų kalbos, gamtos mokslų, socialinių mokslų ir matematikos. Užsiėmimai vyksta per rudens, žiemos, pavasario atostogas arba šeštadieniais, taip pat numatoma stovykla birželio mėnesį.

Akademijų veikla įgauna pagreitį.  Jūsų dėmesiui pateikiame mokinių įspūdžius iš lietuvių kalbos ir anglų kalbos akademijų veiklos.

 

Lietuvių kalbos akademijos Kūrėjų kursas

100_2096100_1985Lietuvių kalbos akademijos Kūrėjų kursas kartu su mokytojomis J.Gružauskiene ir J.Lakštauskiene pirmojoje sesijoje „Kūrybos virtuvė“ dalinosi savo kūrybos paslaptimis, bendravo su viešnia - rašytoja ir žurnaliste G.Adomaityte, kuri bandė aktyvinti mokinių kūrybiškumą, skatino laisviau reikšti mintis. Antroje užsiėmimų dalyje vyko susitikimas - diskusija su buvusiais ir dabartiniais mūsų mokyklos kūrėjais Gediminu, Greta, Gintu, Luku, Ieva, Viktorija ir kt. Jie bandė pasikalbėti apie tai, ko reikia talento atskleidimui mokykloje.

Visus susirinkusius šildė dainuojamoji poezija, žolelių arbata ir nuoširdūs žodžiai. Viena mokinė sakė, kad tai vieta, kurios seniai ieškojo. Mokyklos kasdienybėje susikurti tokios atmosferos neįmanoma. Specialus laikas, vieta, suinteresuoti žmonės – tai mokyklos kūrėjų studija. Jos vaisius galima bus rodyti visai bendruomenei.

 

 

 

 

Anglų kalbos akademijos Dramos studija

Gruodžio 10 d. rytas. 13 besišypsančių veidų, tarp jų ir mokytoja D. Melinskienė, vykome į Vilnių. Nieko nelaukdami pasukome link Vilniaus Techninės bibliotekos, kurioje turėtų vykti renesansinio šokio pamoka. Kupini jėgų pasitikome šokių mokytoją prie bibliotekos Požemio salės, kurioje ir vyko šokių pamoka. Dvelkė pelėsių kvapas, o aplinka iš tikrųjų priminė renesansą. Pamoka prasidėjo paprastučiais šokio žingsneliais. Iš pradžių atrodė lengva, bet sujungus visus šokio „ratus“ (taip vadinosi judesių junginiai), viskas ėmė painiotis. Kartojome ne vieną kartą, šokome vis sklandžiau ir sklandžiau ir net nepastebėjome, kaip greitai prabėgo dvi valandos. Atsisveikinę ir nuoširdžiai padėkoję nuostabiai ir kantriai mokytojai pėdinome per Vilnių link Jaunimo teatro ir žavėjomės vakariniu miesto vaizdu. Pagaliau pasiekę teatrą, nuogąstavome, kaipgi išsėdėsime 4,5 valandos spektaklyje to dar nė vienas iš mūsų nebuvo patyręs. „Šekspyriada” nustebino labiau nei bet kuris iš mūsų galėjo tikėtis. Aktorių talentas ir profesionalumas, mizanscenos ir scenografija be galo žavėjo ir skatino planuoti būsimą darbą – ištraukos iš dviejų komedijų ir dviejų tragedijų „Vasarvydžio nakties sapnas“, „Užsispyrėlės sutramdymas“, „Ričardas II“ ir „Makbetas“ dar kartą įrodė nuostabaus dramaturgo genialumą ir režisieriaus sugebėjimą perteikti pjeses šiuolaikiškai. Šie darbai įkvėpė, atsirado naujų minčių būsimiems spektakliams. Važiuodami namo ilgai aptarinėjome visos dienos įspūdžius ir, nors diena buvo ilga, nei vienas nesijautėme pavargęs. Dabar laukia darbas - pirmasis renginys mūsų gimnazijoje - V.Šekspyro sonetų vakaras vasario 15 d.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 169 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5213926
http://1rxpills.com/