Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Baigėsi konkursas „Mano pasaulis - darniai Lietuvai“

Kovo 30 d. Valdovų rūmuose vyko ASU organizuoto nacionalinio konkurso „Mano pasaulis - darniai Lietuvai“ finalas.

Jau šeštą kartą šiame konkurse dalyvavo ir klubo „Protonas“ komanda, kuri šiemet, įveikusi atrankinius etapus, konkurso finale liko penkta. Konkurse  dalyvavo 34 gimnazijų komandos, mūsų komandoje žaidė dvyliktokai Monika Kunigonytė, Karolina Aleknaitė, Gabija Švenčionytė, Jurgis Karčiauskas ir Martynas Kursevičius. Mokiniai atsakinėjo klausimus apie ekologiją, darnią plėtrą, senovės lietuvių tradicijas ir papročius, pristatė savo gimnazijas, dalyvavo ekskursijose po Aleksandro Stulginskio universitetą ir Valdovų rūmus. Šis gražus konkursas kasmet rengiamas Žemės dienai paminėti.

Konkurso finalo dalyvius sveikino daug garbingų svečių, o mūsų komandą palaikė ir gimnazijos direktorius Stanislavas Bernikas.

Daugiau http://asu.lt/isaiskejo-mano-pasaulis-darniai-lietuvai-nugaletojai/

Finale komanda prisistatymas prisistatymas2 prist3 tortas tteksk

Mokytoja Laima Sabaliauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 55 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
899
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4741683
http://1rxpills.com/