Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Jaunieji tyrėjai mokymuose

Gegužės mėnesį net 5 aktyviausi ,,Protono" klubo nariai: pirmokai Ema Tkačiovaitė, Rokas Tamulevičius, Rimantas Kirkickas, Simona Kursevičiūtė ir Laurynas Maciulevičius dalyvavo jaunųjų tyrėjų dirbtuvėse Vilniuje. Mokiniai mokėsi atrasti tiriamojo darbo idėją, skaityti ir analizuoti mokslinius straipsnius. Dirbdami komandose, konsultuojame mokslininkų,  mokiniai suplanavo mokslinius tiriamuosius darbus, išmoko formuluoti tikslius darbo uždavinius, analizuoti mokslinę informaciją, užrašyti darbo rezultatus, susipažino su jaunaisiais tyrėjais iš įvairių Lietuvos miestų. Projekto dalyviai, kurie dar nebuvo išvykę į Koperniko mokslo centrą Lenkijoje, galėjo aplankyti jį po renginio. Šikart  į mokslo centrą Lenkijoje vyko Laurynas. Galbūt jau  kitais mokslo metais mokiniai atliks ir savo pirmąjį mokslinį darbą...

 

atyrejai td tdd TDirbtuves

Daugiau informacijos

http://www.jaunasis-tyrejas.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=435:jaunieji-tyrjai-dirbtuvse-tobulino-mokslinio-tyrimo-planavimo-gdius&catid=31:jaunieji-tyrjai&Itemid=57

Mokytoja                              Laima Sabaliauskienė

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 51 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
899
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4741599
http://1rxpills.com/