Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Širvintų matematikos konkurso nugalėtojai

1.Nugaletoju_komandos 2.Destytojai_-_komisijos_nariai 3.Sveikina_Sirvintu_gimnazijos_direktore 4.Sveikina_Sirvintu_meras

   

Spalio  18 dieną Širvintų Lauryno Stuokos ­Gucevičiaus gimnazijoje įvyko  Širvintų krašto jau­nųjų matematikų komandinis konkursas mokytojo Antano Kuliešiaus taurei laimėti. Konkurso idėjos autorius – VU Matematikos ir informatikos metodikos katedros doc. dr. A.Apynis. Taurės steigėjai – Širvintų savivaldybė. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių kūrybinius gebėjimus, skatinti domėjimąsi matematikos mokslu, tobulinti savarankiško mąstymo nestandartinėse situacijose įgūdžius, lavinti gebėjimus dirbti komandoje. Šis konkursas skelbiamas siekant prisiminti buvusį matematikos mokytoją, šios mokyklos vadovą A.Kuliešių.

Konkurse dalyvavo Ukmergės Antano Smetonos, Ukmergės r. Siesikų, Molėtų, Kaišiadorių Algirdo Brazausko, Kaišiadorių r. Žiežmarių, Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio ir Širvintų Lauryno Stuokos ­Gucevičiaus gimnazijų žemesniųjų ir aukštesniųjų gimnazijos klasių mokinių komandos. Tarpusavyje varžėsi aštuonios I–II gimnazijos klasių komandos Mažajai taurei laimėti ir aštuonios III–IV klasių komandos Didžiajai taurei laimėti. Kiekvienai komandai per dvi valandas teko išspręsti  po 10 uždavinių. Kol komisija vertino darbus, konkurso dalyviai turiningai leido laiką Kernavės muziejaus edukacinėje programoje „Gyvoji archeologija – kelionė į praeitį“.

Didžiają konkurso taurę laimėjo mūsų gimnazijos III – IV klasės komada, kurioje uždavinius sprendė Ignas Jankauskas (IVft1), Karolina Tkačiovaitė (IVft1), Dovilė Divonytė (IVft1), Simona Taraškevičiūtė (IIIft1), Karolis Barauskas (IIIFt1).

Mažąją konkurso taurę laimėjo mūsų gimanzijos gimnazijos I – II klasių komanda, kurioje užduotis atliko Gintautas Lasevičius (IIfg1), Martynas Žilionis (IIfg1),  Andrius Steikūnas (IIf), Laura Lasevičiūtė (Ifg), Akvilė Navardauskaitė  (Ifg).

Sveikiname nugalėtojus ir labai džiaugiamės gražiomis pergalėmis! Abi taurės yra pereinamosios. Todėl labai viliamės, kad ir kitais metais jos pasiliks mūsų gimnazijoje. 

Daugiau apie renginį galite paskaityti čia.

Matematikos mokytoja Roma Greičiutė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 98 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1298
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5227357
http://1rxpills.com/