Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Vasara su anglų kalba

Mokslo metų pabaigą mes, anglų akademijos nariai, atšventėme labai smagioje stovykloje. Nuvykę į nedidelę sodybą, esančią Raudondvaryje, Kauno rajone, įsikūrėme gražaus ežero pakrantėje. Ten nuostabiai laiką leidome net dvi dienas, tačiau jos prabėgo labai greitai.

Pirmąją dieną, anksti atsikėlę ir susirinkę mokyklos kieme, išvykome Kauno kryptimi, o vos tik atsidūrėme vietoje, iš karto bėgome prie ežero, apžiūrėjome vietovę ir vėliau skubėjome išsirinkti patogesnio čiužinio ir geresnės miegojimo vietos. Visą dieną smagiai šnekučiavomės, diskutavome, ruošėmės debatams, maudėmės... Kitą rytą sunkiai kėlėmės, nes vakare vykęs anekdotų konkursas gerokai užsitęsė. Po aršių debatų tema „Žiniasklaida: už ir prieš“ papietavome, po to ieškojome „lobio“. Vakarop sugrįžome namo - atostogos tęsiasi!

 
CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/anglu_stovykla/

Vidmantė Skarakodaitė, Ifg1

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 159 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5213688
http://1rxpills.com/