Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Saldi kelionė

Birželio 19d, Austėja Žiūraitė ir ją į Tūkstantmečio vaikų finalą lydėjusieji draugai, dalyvavo edukacinėje išvykoje į šokolado fabriką. AB „Rūta“ mums pristatė šokolado kelią nuo seniausių iki dabartinių laikų, gimnazistai turėjo galimybę patikrinti savo žinias  viktorinoje, praktiškai savo rankomis pasigaminti tikro šokolado saldainius. Panevėžyje  lankėmės meninio stiklo sudijoje „Glasremis“, kur meistrų rankose gimsta meno dirbiniai iš stiklo, sužinojome jų gaminimo paslaptis ir savo akimis pamatėme dirbinio gimimą.

a_4605 b bc dsc_1002

Mokytoja Laima Sabaliauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 241 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1301
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5236047
http://1rxpills.com/