Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Gamtos mokslų akademijos vasaros sesija

Gamtos mokslų akademijos vasaros sesijos metu gimnazistai tris dienas dirbo Vytauto Didžiojo universiteto laboratorijose. Akademikai gilino biologijos ir chemijos žinias, atlikdami įvairius praktinius ir laboratorinius darbus. Išklausę dėstytojų aiškinimus, gimnazistai - akademikai titravo, eksperimentiškai nustatė pagamintų tirpalų koncentracijas, perkristalino oksalo rūgštį, stebėjo jos kristalų formas, skaičiavo proceso išeigą, atliko įvairių jonų atpažinimo reakcijas, ekstrahavimo eksperimentą, sužinodami, kad tokiu principu valoma vandenyje išsiliejusi nafta. Gimnazistai dirbo su kompiuterinėmis laboratorijomis Nova, matuodami anglies dioksido kiekius, temperatūros, pH pokyčius tirpaluose. Akademikai turėjo progos patys tyrinėti gyvosios gamtos organizmus. Musės lervų seilių liaukose ieškojo transkribuojamų vietų politeninėse chromosomose, jas atskyrė, nudažė metileno mėliu ir paruošė preparatus, kuriuos stebėjo mikroskopu. Mikroskopais tyrinėjo ir vorus, dėles, sliekus ir užteršto vandens mikroorganizmus, juos atpažino.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/biologija/vdu/

Virginija Aleksiūnienė ir Laima Sabaliauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 61 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1299
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5232271
http://1rxpills.com/