Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Neformalus ugdymas

Po Žaslių apylinkes

Gegužės 20 d. gimnazijos geografijos klubo „Azimutas“ nariai keliavo po Žaslių apylinkes. Šioje kelionėje mus lydėjo puikus vadovas Viktoras Draginas iš Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro. Kelionės metu susipažinome su Žaslių miesteliu, aplankėme kardinolo Vincento Sladkevičiaus tėviškę, Paparčiuose kultūros centre susitikome su Audrone, kuri parodė, kaip galima nusivelti veltinius. Susipažinome su Paparčių Dominikonų vienuolyno istorija ir išlikusiais objektais bei lankėmės Paparčių Betliejaus ir Dangun Paimtos Mergelės seserų ir Aušrinės Marijos vienuolyne. Kelionės pabaigoje plaukėme unikaliu Padalių keltu per Nerį - toks keltas, kuris juda tik srovės pagalba, yra vienintelis Lietuvoje.

01 02 03 04

Nuotraukos Tautvydo Krilavičiaus (III hs2)

Geografijos mokytoja Asta Tamulevičienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 249 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1296
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5217961
http://1rxpills.com/