Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

Geografijos naktis Kruonyje

Balandžio 12 - 13 dienomis mes, gimnazijos mokiniai, kartu su geografijos mokytoja Asta Tamulevičiene šventėme tarptautinę geografijos naktį Kruonyje ir dalyvavome renginyje „Kramtyk geografiją“. Renginys prasidėjo žygiu iki Kauno marių. Naudodamiesi interaktyvaus gido programėle Actionbound, žygyje atlikome užduotis, prie marių kepėme dešreles ant laužo ir įveikėme 15 km. Bundanti pavasario gamta buvo nuostabi, oras malonus, o aplink matomas kraštovaizdis tiesiog žavingas.

Po žygio, sugrįžus į Kruonio pagrindinę mokyklą, geografijos klubo „Azimutas“ nariai kartu su mokytoja Asta Tamulevičiene surengė protmūšį „Per valandą aplink pasaulį“. Šio protmūšio nugalėtojai buvo apdovanoti gimnazisto Justo Stonio iš I ktu klasės 3D spausdintuvu pagamintais prizais: Europos kontūriniu žemėlapiu ir aukščiausio pasaulio kalno Everesto profiliu.

Po vidurnakčio prasidėjo geografinių žinių čempionatas, kurį vedė Kruonio progimnazijos mokiniai ir jų geografijos mokytoja Daiva Kruliauskienė. Visi dalyvavusieji burtų keliu buvo suskirstyti į komandas, todėl jas sudarė dalyviai iš skirtingų mokyklų. Užduotys buvo įdomios, unikalios ir suteikiančios daug geografinių žinių. Atkrintamasis čempionatas vyko beveik iki ryto. Buvo tikrai aktyvi geografijos naktis su smagiais šokių ir muzikos intarpais. Labai džiaugiamės, kad sėkmingiausių komandų sudėtyje buvo ir mūsų gimnazistai. Trečios vietos komandoje buvo Ernestas Žukauskas (I ktu), antros vietos komandoje - Ainius Kundrotas (I hs2), o tarp nugalėtojų - Austėja Kertenytė (I ktu) ir Pijus Slavinskas (III bm-ft).

Ši geografinė kelionė mums buvo sėkminga: suradome draugų, pažinome Kruonio apylinkes, džiaugiamės rezultatais ir laiką praleidome tikrai labai smagiai.

 

1 2 3 4

 

Gelmė Milaknytė, I KTU

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 178 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5777171
http://1rxpills.com/