Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

Dalyvaukime „Kultūros paso“ programose

downloadPo truputį įsibėgėja mūsų gimnazistų dalyvavimas įvairiose „Kultūros paso“ veiklose. Paslaugų tikslas - skatinti moksleivius domėtis įvairiomis kultūros ir meno veiklos formomis. „Kultūros paso“ renginių sąraše galima rasti dailės, dizaino, etninės kultūros, fotografijos, kino, kultūros paveldo, literatūros, muzikos ir kitų sričių veiklų. Renginiai gali vykti ne tik įvairiose kultūros įstaigose, bet ir mūsų gimnazijoje. Šiemet turėjome galimybę dalyvauti renginyje „Muzikos paveldas: nuo klasikos iki džiazo“. Moksleiviai apsilankė MO muziejuje, Žaslių tradicinių amatų centre. Lapkričio pabaigoje gimnazijoje lankysis „Taško“ teatras su spektakliu „Tu arba tave“.

Šiais metais mūsų gimnazijai skirta 5265 Eur, nepanaudota liko 3806 Eur. Mokytojai, peržiūrėkite organizatorių siūlomas programas, išsirinkite pageidaujamas, važiuokite su gimnazistais į renginius. Pasinaudokite galimybėmis.

 

 „Kultūros paso“ koordinatorė R.Demjanovienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 64 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5777352
http://1rxpills.com/