Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

Mokytojo diena - kitaip

Šventinis spalio 4-osios rytas prasidėjo šiltai - kiekvienas mokytojas mokinių prezidentūros buvo pasitiktas su kvapnios arbatos puoduku ir pyragu. Po pamokų pedagogų laukė išvyka į Lietuvos centrą – senąjį Kėdainių miestą. Pažintį su juo pradėjome daugiakultūriniame centre, įsikūrusiame buvusioje mažojoje žiemos sinagogoje. Čia įrengta ekspozicija, pasakojanti apie žydų istoriją, kultūrą ir holokaustą Kėdainiuose.

Ekskursija po rudenėjantį unikalų ir jaukų senamiestį – valstybinės reikšmės urbanistinį paminklą – nukėlė į XV-XVII a. miestą. Jame iki dabar išlikę vertingų gotikos, renesanso, baroko ir klasicizmo stiliaus pastatų, menančių škotų, vokiečių, žydų, rusų, lenkų gyvenimą ir veiklą Kėdainiuose. Čia ir dabar juntama didikų Radvilų dvasia. Sugrįžę į daugiakultūrinį centrą, klausėmės pianistės Ievos Dūdaitės koncerto „Amelija ir Šopenas“. Skambėjo romantinė F.Šopeno ir žinomo muzikos kinų filmams autoriaus Y.Tierseno jausminga muzika. Sužavėjo betarpiškas atlikėjos bendravimas su klausytojais.

Turiningą dieną užbaigėme kavinėje „Raganė“, kurioje mūsų laukė 5 rūšių virtinukų degustacija.

 

1 2 3 4 5 6 7 8

Regina Demjanovienė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 74 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1372
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5783481
http://1rxpills.com/