Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

MUMS SVARBUS KIEKVIENAS, ESANTIS ŠALIA

Jau ketvirtą kartą mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja „Maisto banko“ akcijoje ir padeda surinkti maistą skurdžiai gyvenantiems žmonėms. Kiekvienais metais yra vis mažiau norinčių savanoriauti, todėl spalio 13 d. į gimnaziją pakvietėme Kaišiadorių neįgaliųjų sąjungos pirmininką Ramūną Adomaitį ir I klasių gimnazistus artimiau susipažinti su savanoryste ir paraginti padirbėti „Maisto banko“ akcijoje. Ramūnas Adomaitis pabrėžė, kad mokiniai, kurie įsitraukia į savanorystę,  ugdo socialinę ir komandinę  atsakomybę, nes  nori rūpintis tais žmonėmis, kuriems mažiau sekasi, ir tai daro komandoje, nes supranta, kad komanda gali padaryti daugiau negu vienas žmogus. I klasių gimnazistams tai aktuali tema, nes jie dalyvauja socialinio emocinio ugdymo programoje „Raktai į sėkmę“, kuri susijusi su savanoryste.

Ramūno Adomaičio paraginti spalio 16-17 dienomis gimnazijos savanoriai pasitiko „Norfos“ prekybos centro lankytojus su skrajutėmis, prašydami paaukoti negendančių maisto produktų skurstantiems žmonėms. Dvylika neįgaliųjų sąjungos narių ir aštuoni mūsų gimnazijos mokiniai padėjo surinkti 727 vnt. maisto produktų už 637,95 eurus.

Dėkojame už prasmingą ir nuoširdų darbą dalyvaujant „Maisto banko“ akcijoje šiems mokiniams: Elvinui Danilovui (I a), Aringui Maselskui (I a), Kornelijai Sabanskytei (I f), Andželikai Atkočiūnaitei (I f), Raimondai Cikanauskaitei (II a), Jonui Lesiui (II b), Aurimui Makarevičiui (II b), Eimantei Masaitytri (IV ft).

Socialinė pedagogė Giedrė Danilovienė

 


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/Akcija/

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 54 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1372
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5783412
http://1rxpills.com/