Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

Gimnazijos turistai

yg8nas 19ygnas2019Gimnazijos turistai, nepabūgę atšalusio oro, dalyvavo tarptautinėse turizmo technikos varžybose. Varžybos vyko vaizdingose Neries regioninio parko apylinkėse. Dalyvavo komandos iš 5 valstybių - Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Rusijos (Maskvos rinktinė). Mūsų jauniai - I.Vainilavičius, S.Dekas, V.Zujūtė ir R.Zagurskaitė - iškovojo 4 vietą (ralio varžybose buvome 3, atlikdami technikos užduotis - 6), jaunučiai tarp 16 komandų liko 8. Kaip pradedantiejie pasiekė gerą rezultatą!

 

Turizmo vadovas Rimvydas Dekas

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 50 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1372
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5783686
http://1rxpills.com/