Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

Biologijos popietė- konkursas „Gamta- mūsų namai“

Gegužės 3 dieną Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos gamtos mokslų akademijos biologijos fakulteto gimnazistai organizavo biologijos popietę- konkursą „Gamta- mūsų namai“. Džiaugiamės, kad sulaukėme svečių iš Žiežmarių bei Alytaus Jotvingių gimnazijų. Renginio metu prisiminėme, o svečiams- papasakojom, ką nuveikėme per 3-jus biologijos fakulteto akademijos gyvavimo metus. Vėliau gimnazistų komandos, prižiūrimos asistenčių- biologijos akademikių, atlikinėjo įvairias teorines ir praktines užduotis, žaidė gamtamokslinį protmūšį. O kad pailsėtų smegenys, pertraukėlės metu, mums pagrojo ir padainavo IV sv1 klasės gimnazistė Paulina Pilkytė savo kūrybos dainą "Pienė". Visų komandų gimnazistai išsiskirstė į namus su simbolinėm dovanėlėm ir saldžiais prizais.


CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/biologija/konkursas/

Biologijos mokytoja Virginija Aleksiūnienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 89 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1372
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5783496
http://1rxpills.com/