Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

Savanoriavome „Maisto banko“ akcijoje

Spalio 14-15 d. mūsų mieste, kaip ir visoje Lietuvoje, vyko „Maisto banko“ akcija (daugiau https://www.maistobankas.lt/akcija/). „Maisto banko“ akcijoje dalyvavo 14 gimnazistų. „Rimi“ parduotuvėje savanoriavo dešimt I-ų gimnazijos klasių mokinių. Jie talkino Kaišiadorių krašto neįgaliųjų sąjungai. Šios organizacijos pirmininkas Ramūnas Adomaitis dėkoja už geranoriškumą ir sąžiningą savanoriavimą Nikitai Mišeikiui (1 KTU), Benui Balniui (I KTU), Mantui Straševičiui (I KTU), Ignui Pališkiui (I hs), Liutaurui Žičiui (I hs), Gabijai Zakarauskaitei (I KTU), Ugniui Juščinskui (I KTU), Justei Keblaitei (I hs), Paulinai Roslekaitė (I hs), Gerda Tomkutei (I hs).

Parduotuvėje „LIDL“ savanoriavo trečiokės Kamilė Dobrovolskytė (III bm) ir Dovilė Petkevičiūtė (III ft-hs), antrokės – Rugilė Masalskaitė (II a) ir Ugnė Kundrotaitė (II hs). Merginos prisijungė prie Kaišadorių Maltos ordino pagalbos tarnybos savanorių. Dėkojame merginoms už nuoširdų darbą.

Gerus darbus visada smagu atlikti drauge. Dėkojame, kad esate pilietiški ir atsakingi.

 

 

1 2 3 4

 

 

 Socialinė pedagogė Daiva Janonienė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 45 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5776999
http://1rxpills.com/