Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

Vasaros stovykla Klaipėdoje

Rugpjūčio pabaigoje vyko gamtos mokslų akademijos klubo „Protonas“ vasaros stovykla Klaipėdoje. Mokiniai lankėsi chemijos pramonės įmonėse, bendravo, tvarkė pajūrį, dalyvavo įdomiuose edukacijos užsiėmimuose. Įmonėje „Mestila“ sužinojo ir pamatė, kaip gaminamas biodyzelinas, atliekų deginimo įmonėje „Gren“ – kaip atliekos virsta energija, AB „Neo Group“ sužinojo, kaip gaminamos PET granulės, iš kurių gaminami buteliukai. Po pietų keliavome į jūros tyrimų institutą susitikti su mokslininkais. Pailsėję ir pabendravę bandėme AB „Klaipėdos vanduo“ chemijos laboratorijoje išsiaiškinti, kodėl neskanus geriamasis vanduo Klaipėdoje, kas laukia Baltijos jūros 2050 metais, kartu su gintarų gaudytoju Igoriu aptarėme, iš kur atsiranda gintaras. 4 kilometrus pajūriu keliaudami link „Memel Nord“ Antrojo pasaulinio karo bunkerio rinkome šiukšles ir maloniai nustebome, kad jų radome labai mažai. Mokiniai varžėsi ir protmūšyje, dalyvavo ekskursijoje po Klaipėdos senamiestį.

Džiaugiamės smalsiais ir atsakingais gimnazistais, dalyvavusiais stovykloje.

 

 

1 2 3 4 5 6 7

 

 

Mokytojos Laima Sabaliauskienė ir Gražina Kairevičienė 

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 51 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1372
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5783660
http://1rxpills.com/