Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

Praktikumas Vilniaus kolegijoje

Chemijos akademijos „Protonas“ nariai dalyvavo praktikume Vilniaus kolegijoje. Labaratorijoje ištyrėme taninų kiekį skirtingų rūšių arbatose permanganometrijos metodu, spektrofotometru nustatėme chlorofilų kiekį žaliuose augaluose. Visi likome patenkinti savo darytais tyrimais ir džiaugėmės, kad teko dirbti labaratorijoje su rimtais labaratoriniais prietaisais, kuriais naudojasi ir profesionalai. Po tyrimų aplankėme ir sostinės baltaskarę eglutę, turiningai praleidome laiką prie jos. Mūsų nuotaika po eksursijos buvo puiki, visiems labai patiko.Tikimės, kad mokymasis ir pramogos tęsis.

 

1 2 3 4 5 6 7 8

 

Kamilė Urulevičiūtė, Ifg 

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 106 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1372
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5783610
http://1rxpills.com/