Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

Olympis 2021

Kovo 1 – balandžio 2 dienomis vyko Tarptautiniai edukaciniai konkursai „Olympis 2021 – Pavasario sesija“. Gimnazistas Eimantas Žukas (II fg2 kl.) dalyvavo anglų kalbos ir matematikos konkursuose, Jonas Pališkis (I fg2 kl.), Arnas Šiūša (II fg1 kl.) informacinių technologijų konkurse, Nojus Leščinskas (I fg2 kl.) – fizikos ir informacinių technologijų konkursuose. IT mokytoja I.Kupčiūnienė organizavo mokinių dalyvavimą šiuose konkursuose.

Svetainės www.Olympis.lt puslapyje pateikti rezultatai pagal mokyklas. Gauti apdovanojimai: medalis Eimantui, visiems gimnazistams – padėkos, diplomai, pažymėjimai, tušinukai. Konkursų „Olympis“ pavasario sesijoje dalyvavo daugiau nei 23 tūkstančiai respublikos mokinių. Rudens sesija vyks 2021 m. lapkričio 1-30 d. Lauksime tęsinio ...

 

Informacijos centras-biblioteka

 

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 48 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1369
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5777012
http://1rxpills.com/