Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Administracinė informacija

Istorinio filmo vakaras

20191128 163250

Gimnazijoje startavo istorinio filmo vakaras. Idėjos autorės - ketvirtų klasių gimnazistės Ineta R., Greta K., Austėja P., Rimantė S. iš „Jaunojo istoriko mokyklos“ ir gimnazijos kino klubo „Dublis“. Jaukumą ir aplinką „Verslaus jaunimo erdvėje“ kūrė ta pati iniciatyvinė grupė, o filmą „Pirmasis žmogus“ balsavimo būdu išsirinko gimnazistai. Biografinė istorinė drama pasakoja apie legendinį amerikiečių astronautą Neilą Amstrongą, 1969 metais erdvėlaiviu „Apolon 11“ nuskridusį į mėnulį.

Tikimės, kad „Filmų vakaro“ idėja gyvuos, o „Verslaus jaunimo erdvė“ galbūt taps vizualių menų erdve.

 

Istorijos mokytoja Ona Jodonytė,

Kino klubo „Dublis“ vadovė Danguolė Arnauskienė

 

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 102 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1372
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5783597
http://1rxpills.com/