Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Veikla

Sveikiname

Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo rezultatai:

9 klasės

I vieta – Enrika Jankauskaitė, mokytoja Laima Sabaliauskienė;

III vieta – Miglė Valentinavičiūtė, mokytoja Laima Sabaliauskienė.

10 klasės

I vieta – Aura Matuliūkštytė,mokytojas Vytautas Kavaliauskas;

II vieta – Beatričė Berulytė, mokytojas Vytautas Kavaliauskas.

11 klasės

I vieta – Neilė Antanavičiūtė, mokytoja Laima Sabaliauskienė.

12 klasės

I vieta – Ieva Jurevičiūtė, mokytojas Vytautas Kavaliauskas;

II vieta – Austėja Andriulytė, mokytojas Vytautas Kavaliauskas;

III vieta – Simona Jurevičiūtė, mokytojas Vytautas Kavaliauskas.

Į respublikinį etapą pateko Aura ir Neilė.

Sveikiname gimnazistes ir jų mokytojus.

 

Informacijos centras-biblioteka

Karjeros paskaita

vdtuGimnazijos pirmokai su kuratore Virginija Unguraitiene ir etikos mokytoja Janina Kuliešiene dalyvavo VGTU dėstytojos Dr. Ramunės Albrektienės karjeros paskaitoje „Kas aš esu arba kaip atrasti savo unikalų gyvenimo kelią?“ Suprantamai, linksmai, šmaikščiai, remdamasi asmenine patirtimi dėstytoja pasakojo, kaip reikia siekti savo tikslų: norėti, planuoti, bandyti, įgyvendinti.

Tėvai suteikia savo vaikams šaknis ir sparnus, o toliau pačiam reikia stengtis pažinti save, nebijoti drąsiai žengti į priekį, atkakliai siekti savo tikslo, daug šypsotis, būti dėkingam už galimybę ieškoti savęs ir mokytis, nepamiršti dalintis su kitais tuo, ką turi geriausio, ir tapti sėkmingam ir laimingam, bet negalima pamiršti, kad kiekvienas mūsų turimas šaukštas talento turi būti papildomas kibiru prakaito – darbštumu.

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

Energetikos viceministre paskirta buvusi gimnazijos auklėtinė

Daiva G 2 2Viceministrės pareigas LR Energetikos ministerijoje Daiva Garbaliauskaitė pradėjo eiti sausio 5 d. ir yra atsakinga už atsinaujinančios energetikos vystymą.

Daiva – kaišiadorietė, 2002 metais baigusi Algirdo Brazausko vidurinę mokyklą, o 2007 metais – Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, yra teisės bei vadybos ir verslo administravimo magistrė.

Energetikos srityje D. Garbaliauskaitė dirba daugiau kaip 10 metų. Pastaruoju metu dirbo Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatoriuje „Litgrid“ ir bendrovėje „Vilniaus šilumos tinklai“, kur buvo atsakinga už teisines ir reguliacines funkcijas. Ji taip pat buvo energijos išteklių biržos „Baltpool“, „Vilniaus atliekų sistemos administratoriaus“ ir kitų įmonių valdybos narė, Europos elektros perdavimo sistemos operatorių ENTSO-E Teisės ir reguliavimo grupės narė, kur daugiausia nagrinėjamos naujos europinės teisėkūros iniciatyvos energetikos srityje.

Linkime sėkmės atsakingame darbe.

 

Informacijos centras - biblioteka

 

Apie karjerą antrokams iš VGTU

333

Vyko VILNIUS TECH Karjeros ir psichologijos konsultavimo grupės psichologės Gabijos Čeledinaitės paskaita „Abejonės renkantis profesiją – ką su jomis daryti?“

Apsispręsti dėl savo karjeros, ateities, kai tau vos 16 metų, labai sudėtinga. Abejonės – normali žmogaus būsena. Tikrai nebūtina galvoti, kad priimami sprendimai lems visą likusį gyvenimą. Kiekviename savo gyvenimo etape žmogus gali keisti tai, kas jam nepatinka. Abejones žmogus gali išsklaidyti stengdamasis pažinti save: išsiaiškindamas labiausiai patinkančius dalykus ir bandydamas praktiškai juos išmėginti, ieškodamas privalumų – trūkumų, priimdamas sprendimus, atlikdamas psichologinius testus.

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

 

III VIETA LIETUVOJE

Gimnazijų lygos protmūšiai su Robertu Petrausku

ir SODROS projektu „NEPAMIRŠK PARAŠIUTO“!gimnazij lyga

 

Finišavo trečiasis Lietuvos Gimnazijų Lyga sezonas, kuris buvo įgyvendintas padedant partneriams iš SODROS su projektu „Nepamiršk parašiuto“ ir DofE Lietuva. Mūsų gimnazijos komanda ketvirtokai Aušrinė Gribačiauskaitė, Kornelija Stanislauskaitė, Rokas Toleikis, Rasa Miliukaitė, Paulina Šakaitė, Gustė Sabanskytė įrodė, kad tobulėjimui ribų nėra. Jie savo protų kovas baigė užėmę TREČIĄJĄ vietą visoje Lietuvoje!

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Kovas 2021
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 46 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
712
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
3996925
http://1rxpills.com/