Veikla

Antrokams apie profesijas

profesijaa

Antrokams pavasaris – svarbių pasirinkimų metas. Universitetas, kolegija, profesinio mokymo centrai - kas tai yra, kuo skiriasi, kokį išsilavinimą gali suteikti, kokių žinių duoti, kokios įsidarbinimo ar verslo kūrimo galimybės?

Į šiuos klausimus antrokai ieško atsakymų. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro atstovė pristatė vieną iš geriausių Lietuvoje profesinio mokymo įstaigų, supažindino su kirpėjo, floristo, siuvėjo, renginių organizatoriaus, socialinio darbuotojo padėjėjo specialybėmis, paaiškino stojimo tvarką, papasakojo ne vieną baigusių šią mokyklą žmonių sėkmės istoriją.

Žinoma, ne visiems teks čia mokytis, bet informacija tikrai padės apsispręsti, ką veikti, kai įgyji pagrindinį išsilavinimą.

II gimnazijos klasių kuratorė Rita Marozienė

Policijos informacija

155014340 777351193211760 6664047389179542093 n-1

Socialinė pedagogė Daiva Janonienė

Sveikiname

Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo rezultatai:

9 klasės

I vieta – Enrika Jankauskaitė, mokytoja Laima Sabaliauskienė;

III vieta – Miglė Valentinavičiūtė, mokytoja Laima Sabaliauskienė.

10 klasės

I vieta – Aura Matuliūkštytė,mokytojas Vytautas Kavaliauskas;

II vieta – Beatričė Berulytė, mokytojas Vytautas Kavaliauskas.

11 klasės

I vieta – Neilė Antanavičiūtė, mokytoja Laima Sabaliauskienė.

12 klasės

I vieta – Ieva Jurevičiūtė, mokytojas Vytautas Kavaliauskas;

II vieta – Austėja Andriulytė, mokytojas Vytautas Kavaliauskas;

III vieta – Simona Jurevičiūtė, mokytojas Vytautas Kavaliauskas.

Į respublikinį etapą pateko Aura ir Neilė.

Sveikiname gimnazistes ir jų mokytojus.

Informacijos centras-biblioteka

Karjeros paskaita

vdtuGimnazijos pirmokai su kuratore Virginija Unguraitiene ir etikos mokytoja Janina Kuliešiene dalyvavo VGTU dėstytojos Dr. Ramunės Albrektienės karjeros paskaitoje „Kas aš esu arba kaip atrasti savo unikalų gyvenimo kelią?“ Suprantamai, linksmai, šmaikščiai, remdamasi asmenine patirtimi dėstytoja pasakojo, kaip reikia siekti savo tikslų: norėti, planuoti, bandyti, įgyvendinti.

Tėvai suteikia savo vaikams šaknis ir sparnus, o toliau pačiam reikia stengtis pažinti save, nebijoti drąsiai žengti į priekį, atkakliai siekti savo tikslo, daug šypsotis, būti dėkingam už galimybę ieškoti savęs ir mokytis, nepamiršti dalintis su kitais tuo, ką turi geriausio, ir tapti sėkmingam ir laimingam, bet negalima pamiršti, kad kiekvienas mūsų turimas šaukštas talento turi būti papildomas kibiru prakaito – darbštumu.

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

Energetikos viceministre paskirta buvusi gimnazijos auklėtinė

Daiva G 2 2Viceministrės pareigas LR Energetikos ministerijoje Daiva Garbaliauskaitė pradėjo eiti sausio 5 d. ir yra atsakinga už atsinaujinančios energetikos vystymą.

Daiva – kaišiadorietė, 2002 metais baigusi Algirdo Brazausko vidurinę mokyklą, o 2007 metais – Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, yra teisės bei vadybos ir verslo administravimo magistrė.

Energetikos srityje D. Garbaliauskaitė dirba daugiau kaip 10 metų. Pastaruoju metu dirbo Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatoriuje „Litgrid“ ir bendrovėje „Vilniaus šilumos tinklai“, kur buvo atsakinga už teisines ir reguliacines funkcijas. Ji taip pat buvo energijos išteklių biržos „Baltpool“, „Vilniaus atliekų sistemos administratoriaus“ ir kitų įmonių valdybos narė, Europos elektros perdavimo sistemos operatorių ENTSO-E Teisės ir reguliavimo grupės narė, kur daugiausia nagrinėjamos naujos europinės teisėkūros iniciatyvos energetikos srityje.

Linkime sėkmės atsakingame darbe.

Informacijos centras - biblioteka

Rugsėjis 2021